12-cz. zestaw z gitarą westernową 6 strunami i equalizerem

12-cz. zestaw z gitarą westernową 6 strunami i equalizerem

Nasza westernowa gitara z wycięciem to świetny instrument dla początkujących, amatorów i muzyk...
586.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
INNY
Sprzedawca:
UDANEeZAKUPY.PL

Nasza westernowa gitara z wycięciem to świetny instrument dla początkujących, amatorów i muzyków na każdym poziomie. Oprócz gitary w zestawie znajduje się pokrowiec na gitarę, pasek, kostki, uchwyt na kostkę, zestaw strun, korbka do strun, kapodaster, tuner chromatyczny i stojak na gitarę.

Gitara jest wykonana z litego drewna lipowego z kluczami i podstrunnicą z twardego plastiku. Ma 6 strun i 4-pasmowy equalizer. Po podłączeniu do głośnika equalizer oferuje funkcję strojenia gitary. Doskonała jakość dźwięku i piękny design sprawiają, że instrument jest bardzo ceniony. Ta gitara o długości menzury wynoszącej 65 cm ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zostać gitarzystą lub gitarzystką.

Tuner pozwala lepiej nastroić struny gitary, a kapodaster dopasować tonację. 3 kostki służą do szarpania strun i można je umieścić w uchwycie. Zwykle służą w zastępstwie palców, ale można też grać nimi i palcami jednocześnie. Korbka do strun to przydatne narzędzie, ułatwiające wymianę strun. Dołączony pokrowiec z paskiem jest idealny dla podróżujących muzyków i ułatwia przechowywanie instrumentu. Dodatkowo możesz umieścić gitarę na stojaku, co jest bardzo wygodne.

Montaż naszego zestawu gitarowego jest prosty.
Kolor: czarny Materiał gitary: drewno lipowe, twardy plastik Materiał strun: nylon Pełny rozmiar: 4/4 (39") Długość: 101 cm Szerokość: 30,5 cm Menzura: 65 cm Wysokość pudła: około 9 cm Z 6 strunami (3 struny są przezroczyste a 3 pokryte metalem) Z 4-pasmowym equalizerem Zawartość przesyłki: 1 x gitara 1 x pokrowiec na gitarę 1 x pasek do gitary 3 x kostka 1 x uchwyt na kostki 1 x zestaw strun 1 x korbka do strun 1 x kapodaster 1 x tuner chromatyczny 1 x stojak na gitarę