8-cz. zestaw do nauki gry na gitarze klasycznej 1/2 34"

8-cz. zestaw do nauki gry na gitarze klasycznej 1/2 34"

Nasza gitara klasyczna to świetny instrument dla dzieci, początkujących i muzyków amatorów. Opr...
309.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
INNY
Sprzedawca:
UDANEeZAKUPY.PL

Nasza gitara klasyczna to świetny instrument dla dzieci, początkujących i muzyków amatorów. Oprócz gitary, w zestawie znajduje się pokrowiec na gitarę, pasek, kostki, stroik i zestaw strun.

Gitara jest wykonana z litego drewna lipowego z kluczami i podstrunnicą z twardego plastiku. Doskonała jakość dźwięku i piękny, klasyczny design sprawiają, że instrument jest bardzo ceniony. Ta gitara o długości menzury wynoszącej 52,5 cm ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zostać gitarzystą.

3 kostki służą do szarpania strun. Zwykle kostka jest zamiennikiem palców, ale można też grać jednocześnie kostką i palcami. Stroik pomaga nastroić gitarę. Dołączony pokrowiec z paskiem jest idealny dla podróżujących muzyków i ułatwia przechowywanie instrumentu.

Montaż naszego zestawu gitarowego jest prosty.
Kolor: ciemne drewno Materiał: drewno lipowe, nylon, twardy plastik Rozmiar: 1/2 (34") Długość: 87,5 cm Szerokość: 32,5 cm Menzura: 52,5 cm Wysokość pudła: 7,7 cm Wymagany montaż: tak Zawartość przesyłki: 1 x gitara 1 x pokrowiec na gitarę 1 x pasek do gitary 3 x kostka 1 x stroik 1 x zestaw strun