Dmuchawa do liści 350km/h 1500W

ELEKTRYCZNA DMUCHAWA DO LIŚCI     DANE TECHNICZNE   Napięcie: 230V Częstotliwość: 50Hz Prędkość bez obciążenia: 1500rpm Moc znamionowa/szczytowa: 900W/1500W Prędkość wydmuchu: 350km/h     PRZEZNACZENIE DMUCHAWY OGRODOWEJ   Oczyszczanie z liści i drobnych gałązek małych i średnich placów, trawników, podwórek etc.     ZALETY ELEKTRYCZNEJ DMUCHAWY DO LIŚCI   Pozbądź się liści z trawnika jednym przyciskiem! Dmuchawa do liści jest najlepszą alternatywą dla tradycyjnego, męczącego grabienia liści – umożliwia przesunięcie liści za pomocą podmuchu powietrza w jedno miejsce i raz na zawsze eliminuje konieczność używania grabi. Elektryczną dmuchawę możesz stosować także w garażu lub warsztacie – do szybkiego uprzątnięcia trocin i innego urobku.   Wygodna, prosta obsługa! Dmuchawę do liści wystarczy podłączyć do przedłużacza lub zewnętrznego gniazdka elektrycznego – długi przewód zasilający umożliwia manewry z urządzeniem i zapewnia swobodę ruchów. Lekka, opływowa konstrukcja daje możliwość pewnego chwytu. Optymalna waga sprawia, że to narzędzie ogrodowe może być z powodzeniem używane przez osoby drobnej budowy i niskiego wzrostu.   Pozbądź się liści z trudno dostępnych miejsc! Masz dość czyszczenia rynien? Dzięki dmuchawie ogrodowej wygarniesz wszystkie zalegające w rynnach lub na dachu liście, a to wszystko za pomocą naciśnięcia jednego przycisku!  

Producent:

Sprzedawca: Bass Polska

115.00PLN
Przejdź do sklepu

ELEKTRYCZNA DMUCHAWA DO LIŚCI

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Napięcie: 230V

Częstotliwość: 50Hz

Prędkość bez obciążenia: 1500rpm

Moc znamionowa/szczytowa: 900W/1500W

Prędkość wydmuchu: 350km/h

 

 

PRZEZNACZENIE DMUCHAWY OGRODOWEJ

 

Oczyszczanie z liści i drobnych gałązek małych i średnich placów, trawników, podwórek etc.

 

 

ZALETY ELEKTRYCZNEJ DMUCHAWY DO LIŚCI

 

Pozbądź się liści z trawnika jednym przyciskiem!

Dmuchawa do liści jest najlepszą alternatywą dla tradycyjnego, męczącego grabienia liści – umożliwia przesunięcie liści za pomocą podmuchu powietrza w jedno miejsce i raz na zawsze eliminuje konieczność używania grabi. Elektryczną dmuchawę możesz stosować także w garażu lub warsztacie – do szybkiego uprzątnięcia trocin i innego urobku.

 

Wygodna, prosta obsługa!

Dmuchawę do liści wystarczy podłączyć do przedłużacza lub zewnętrznego gniazdka elektrycznego – długi przewód zasilający umożliwia manewry z urządzeniem i zapewnia swobodę ruchów. Lekka, opływowa konstrukcja daje możliwość pewnego chwytu. Optymalna waga sprawia, że to narzędzie ogrodowe może być z powodzeniem używane przez osoby drobnej budowy i niskiego wzrostu.

 

Pozbądź się liści z trudno dostępnych miejsc!

Masz dość czyszczenia rynien? Dzięki dmuchawie ogrodowej wygarniesz wszystkie zalegające w rynnach lub na dachu liście, a to wszystko za pomocą naciśnięcia jednego przycisku!

 

Nazwa firmy:
Telefon:
+48
Adres:

,
Dodaj opinię
Opinie (0)
Brak opinii

Podobne produkty