HP oryginalny toner Q7553A, black, 3000s, HP 53A, HP LaserJet P2010, P2015

Kasety z czarnym tonerem HP LaserJet Q7553A sprawdzają się doskonale tam, gdzie liczy się wydajność. Pozwalają na niezawodne drukowanie przez długi czas bez czynności konserwacyjnych - mniej przerw to oszczędność czasu i możliwość efektywniejszej organizacji pracy. Kaseta z czarnym tonerem HP LaserJet Q7553A po prostu zawsze działa niezawodnie. Mniej przestojów pozwala zaoszczędzić czas i obniżyć całkowite koszty druku. Drukowanie przez długi czas bez czynności konserwacyjnych i wygodny system zamawiania materiałów eksploatacyjnych znacznie zwiększają produktywność. Technologia HP Smart użyta we wkładach drukujących HP i drukarce ostrzega, gdy kończą się materiały eksploatacyjne. Kasety z czarnym tonerem HP LaserJet Q7553A gwarantują profesjonalne rezultaty za każdym razem. Jakość druku jest wysoka i stabilna nawet w przypadku złożonej grafiki.

Producent:

Sprzedawca: Sklep dbdom

417.20PLN
Przejdź do sklepu
Kasety z czarnym tonerem HP LaserJet Q7553A sprawdzają się doskonale tam, gdzie liczy się wydajność. Pozwalają na niezawodne drukowanie przez długi czas bez czynności konserwacyjnych - mniej przerw to oszczędność czasu i możliwość efektywniejszej organizacji pracy.
Kaseta z czarnym tonerem HP LaserJet Q7553A po prostu zawsze działa niezawodnie. Mniej przestojów pozwala zaoszczędzić czas i obniżyć całkowite koszty druku.
Drukowanie przez długi czas bez czynności konserwacyjnych i wygodny system zamawiania materiałów eksploatacyjnych znacznie zwiększają produktywność. Technologia HP Smart użyta we wkładach drukujących HP i drukarce ostrzega, gdy kończą się materiały eksploatacyjne.
Kasety z czarnym tonerem HP LaserJet Q7553A gwarantują profesjonalne rezultaty za każdym razem. Jakość druku jest wysoka i stabilna nawet w przypadku złożonej grafiki.
Nazwa firmy:
Telefon:
+48
Adres:

,
Dodaj opinię
Opinie (0)
Brak opinii

Podobne produkty