Viga 44572 Sorter klocki - jedno w drugie

VIGA 44572 SORTER KLOCKI - JEDNO W DRUGIE   Przedstawiamy drewnianą zabawkę marki VIGA - sorter...
121.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
VIGA
Sprzedawca:
SklepTodi.pl - internetowy sklep z zabawkami dla dzieci

VIGA 44572 SORTER KLOCKI - JEDNO W DRUGIE

  Przedstawiamy drewnianą zabawkę marki VIGA - sorter klocki. 

Klasyczna zabawka w nowoczesnym wydaniu, idealna dla dziecka od 12 miesiąca życia. Składa się z 6 różnej wielkości drewnianych klocków które można układać w piramidkę lub składać jeden w drugi. Każda ze ścianek posiada inny motyw: kolorowe nadruki cyfr, zwierząt, wycięcia sortera z pasującymi klockami w kształcie zwierząt, zaś jedna ścianka wykonana została z przeźroczystego kolorowego plastiku. Ta wszechstronna zabawka pobudza naukę logicznego myślenia, koncentrację, koordynację i zdolności motoryczne.

Dzięki niej dzieci uczą się rozpoznawać kształty, kolory, liczby, ilości, gatunki zwierząt. Znakomicie wspiera w rozwoju wyobraźni.
Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy. Farby są w 100% bezpieczne, spełniają normy bezpieczeństwa EN71 i ASTM.

Zabawka jest zapakowana w kolorowe opakowanie. Dzięki estetycznemu opakowaniu zabawka jest idealna na prezent.
Zabawka przeznaczona dla maluchów powyżej 12. miesiąca życia.

Cała seria zabawek VIGA została stworzona aby sprostać oczekiwaniom rodziców i dzieci w doskonaleniu procesu ich rozwoju poprzez zabawę.

DANE TECHNICZNE:
Wymiar produktu:
dł: 120mm x wys: 510mm x szer: 120mm
Wymiary opakowania:
dł: 130mm x wys: 230mm x szer: 130mm


Opisy są własnością firmy PM Investment Group Napert, Soszyński Spółka komandytowa. Firma nie zezwala na ich kopiowanie lub powielanie - w całości lub części bez zgody.