Viga 50844 Klocki z sorterem kształtów - figury geometryczne

Viga 50844 Klocki z sorterem kształtów - figury geometryczne

Viga 50844 Klocki z sorterem kształtów - figury geometryczne Sorter kształtów od firmy Viga to z...
55.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
VIGA
Sprzedawca:
SklepTodi.pl - internetowy sklep z zabawkami dla dzieci

Viga 50844 Klocki z sorterem kształtów - figury geometryczne

Sorter kształtów od firmy Viga to zabawka, która ucieszy i zaciekawi każde dziecko. Drewniana układanka z opcją rozpoznawania i sortowania figur geometrycznych to najlepszy prezent dla najmłodszych. Doskonale ćwiczy spostrzegawczość i pamięć oraz uczy rozpoznawania kolorów. To świetna gimnastyka dla mózgu. Zadaniem dziecka jest włożenie 4 klocków o różnych kolorach i kształcie w specjalnie wyżłobione otwory: trójkąt, kwadrat, koło i sześcian. Klocki wpadają pod wysuwaną pokrywę z wyciętymi otworami do drewnianego pudełka. Ta funkcjonalna zabawka zapewni rozrywkę na wiele godzin Waszemu maluchowi.

Podstawą każdej nauki jest przyjemność czerpana z poznawania.                                                                                    Wiadomo, iż największe efekty czerpiemy, gdy połączymy naukę z zabawą. Zabawka wspomoże rozwój takich umiejętności jak: pamięć, koncentracja uwagi, postrzeganie wzrokowe, logiczne myślenie oraz koordynację ręka - oko. Moc nieocenionych zalet w jednej zabawce, która posłuży długo maluchowi i do której chętnie będzie wracał.

Wybierając zabawki na ogół kierujemy się wartościami jakie niesie za sobą jej zakup. Sorter kształtów od VIGI - figury geometryczne łączy w sobie praktyczność oraz wpływa na rozwój i edukację dziecka.

 

Z tematyki edukacyjnej polecamy:

Viga 44050 PolarB Sorter kształtów i kolorów

Viga 44025 PolarB Jeż Jerzy 2w1 sorter do ciągnięcia

Viga 44007 PolarB 5w1 Edukacyjny Sorter

Viga 59235vg Edukacyjny zegar - sorter kształtów

 

Zabawka jest zapakowana w drewnianym pudełku z kolorową narożną obwolutą . Dzięki czemu zabawka jest idealnie nadaje się na prezent !

Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami o żywych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu Viga wie, jak produkować zabawki najwyższej jakości. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci oraz najwyższa jakość zabawek, dbamy zatem o to, aby farby, którymi malujemy nasze zabawki, nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM)

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 24M+ życia.  

Wymiar produktu:

dł: 130mm x wys: 130mm x szer: 80mm

Wymiary opakowania:

dł: 130mm x wys: 130mm x szer: 80mm Waga: 1,92 kg

Opisy są własnością firmy PM Investment Group Napert, Soszyński Spółka komandytowa. Firma nie zezwala na ich kopiowanie lub powielanie - w całości lub części bez zgody.