Zegarek damski Casio Vintage Iconic A700WEGL-3AEF

Zegarek damski Casio Vintage Iconic A700WEGL-3AEF

Zegarek Casio Vintage Iconic  A700WEGL-3AEF   Kolekcja sportowych zegarków CASIO przezn...
359.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
CASIO
Sprzedawca:
YESAP.com

Zegarek Casio Vintage Iconic  A700WEGL-3AEF   Kolekcja sportowych zegarków CASIO przeznaczona jest dla osób aktywnych i lubiących sport. Wszystkie zegarki posiadają wiele przydatnych funkcji takich jak stoper, TIMER, alarm, podświetlenie i inne. Połączenie sportowego charakteru z niebanalnym wyglądem i prostotą. Niezawodność oraz czytelny wyświetlacz powoduje, iż jest to jeden z ciekawszych modeli wśród sportowej kolekcji Casio, a to wszystko za naprawdę niską cenę.
Zegarek Casio Vintage Iconic A700WEGL-3AEF został wyposażony w dokładny mechanizm kwarcowy. Koperta wykonana z tworzywa sztucznego w kształcie kwadratu o szerokości 35 mm świetnie współgra z cyfrowym wyświetlaczem ciekłokryształowym. Wykorzystamy czasomierz podczas pomiaru zwykłego czasu, ale i gdy chcemy skorzystać z dodatkowych funkcji takich jak: alarm, stoper oraz rozbudowany datownik a wszystkie wskazania możemy podświetlić za pomocą diody LED. Koperta zamocowana na materiałowym pasku w kolorze zieleni.
Wnętrze smukłej koperty zostało zabezpieczone klasą szczelności 30M (3 bar.), która skutecznie zabezpiecza mechanizm przed zachlapaniem i wilgocią. Klasyk z dawnych lat dla tradycjonalisty. 
Wymiary koperty:

  • szerokość - 35 mm
  • grubość - 6 mm