Podziel się swoją historią: Ile kosztowało was wesele?

“Zastanawialiście się kiedyś jaką część swojego budżetu przeznaczyliście na wesele? Przygotowaliśmy dla was artykuł, w którym różne pary dzielą się informacjami na temat, ile kosztowało ich osobiste Święto Wina i Róż.”

Marcin i Ewa – Tradycyjne wesele w wielkim stylu

Zapytaliśmy Marcina i Ewę ile kosztowało ich wesele. Odpowiedź choć spora, nie dziwi. Panna Młoda zdradza:

“Zawsze marzyłam o wielkim weselu. Chcieliśmy się bawić z najbliższymi w pięknej sali z przeróżnym jedzeniem i atrakcjami. Sumując wszystkie rachunki, nasze wesele kosztowało nas około 50 000 zł.

Anna i Piotr – Małe wesele ze skromnym budżetem

Kolejna z par – Anna i Piotr, zdecydowali się na małe i skromne wesele. Ile kosztowała ich impreza?

“To było bardzo kameralne wesele, zaprosiliśmy tylko najbliższą rodzinę i przyjaciół. Chcieliśmy, aby była to intymna sytuacja, a nie wielka, głośna impreza. Osaczając wydatki, wesele kosztowało nas w sumie około 15 000 zł.

Julia i Tomasz – Wesele w plenerze

Julia i Tomasz doświadczyli niezapomnianej przygody organizując swoje wesele w plenerze. Ile kosztowało ich to wydarzenie? Tomasz mówi:

“Myśleliśmy, że wesele w plenerze będzie tańsze od tradycyjnego wesela w sali, ale okazało się inaczej. Musieliśmy wynająć namiot, catering, zapewnić łazienki itd. W sumie wyniosło to około 30 000 zł.

Paulina i Damian – Wesele za granicą

Paulina i Damian postanowili pójść o krok dalej i zorganizować swoje wesele za granicą. Przyjemność nie była tania – ile kosztowało ich wesele?

“Marzyliśmy o egzotycznym weselu na plaży. Aby to spełnić, musieliśmy uwzględnić koszty przelotów, zakwaterowania oraz organizacji imprezy na miejscu. Wszystko razem kosztowało nas około 80 000 zł.

Ceny mogą się różnić w zależności od wybranego typu wesela, ilości gości czy innych detali. Jedno jest pewne – ile by wasze wesele nie kosztowało, najważniejsza jest radość i miłość z tego dnia.

Różnorodność kosztów weselnych – doświadczenia par

Istnieje wiele podejść do wesela, a każde z nich ma swoje unikalne koszty. Marcin i Ewa zdecydowali się na tradycyjne, wielkie wesele, za które zapłacili około 50 000 zł. Anna i Piotr wybrali kameralne, skromne wesele za 15 000 zł. Julia i Tomasz zorganizowali event na świeżym powietrzu, który okazał się być nieco droższy – kosztował ich 30 000 zł. Natomiast Paulina i Damian zdecydowali się na egzotyczną uroczystość za granicą, która kosztowała ich aż 80 000 zł. Wszystkie te historie ukazują, jak różne mogą być koszty i formy wesel, ale co najważniejsze, jak niezależnie od cen, pamięta się emocje i radość towarzyszącą temu dniu.

Back to top button