Torba, pokrowiec do przewozu wózka golfowego MASTERS

Torba, pokrowiec do przewozu wózka golfowego MASTERS (iCart)   Torba świetnie nadaje się do przechowywania wózka, a zwłaszcza jeśli koła są zabłocone i mokre, to ta torba sprawi, że bagażnik będzie czysty i suchy. Torba pozwala na szybki załadunek do samochodu oraz chroni wózek przed zabrudzeniami. Przednia strona torby rozpina się i otwiera całkowicie, zapewniając łatwy dostęp do wózka, a także umożliwia czyszczenie go np z trawy i błota. Wykonana jest z wytrzymałego materiału, a gruby, trwały zamek i mocne uchwyty do przenoszenia sprawiają, że torba jest idealnym uzupełnieniem do przechowywania Twojego wózka. Zalety: - Łatwy dostęp - Doskonały do przechowywania i podróży - Mocne uchwyty do przenoszenia - Trwała tkanina - Czystość w bagażniku

Producent:

Sprzedawca: piłki golfowe, golf

115.00PLN
Przejdź do sklepu

Torba, pokrowiec do przewozu wózka golfowego MASTERS (iCart)

 

Torba świetnie nadaje się do przechowywania wózka, a zwłaszcza jeśli koła są zabłocone i mokre, to ta torba sprawi, że bagażnik będzie czysty i suchy. Torba pozwala na szybki załadunek do samochodu oraz chroni wózek przed zabrudzeniami.

Przednia strona torby rozpina się i otwiera całkowicie, zapewniając łatwy dostęp do wózka, a także umożliwia czyszczenie go np z trawy i błota. Wykonana jest z wytrzymałego materiału, a gruby, trwały zamek i mocne uchwyty do przenoszenia sprawiają, że torba jest idealnym uzupełnieniem do przechowywania Twojego wózka.

Zalety:
- Łatwy dostęp
- Doskonały do przechowywania i podróży
- Mocne uchwyty do przenoszenia
- Trwała tkanina
- Czystość w bagażniku

Nazwa firmy:
TOMA MARKETING ADAM TOMA
Telefon:
+48
Adres:
Krzeszów
Krzeszów,
Dodaj opinię
Opinie (0)
Brak opinii

Podobne produkty