Czołg Zdalnie Sterowany z Dźwiękiem 1:72 Szary

Czołg Zdalnie sterowany w skali 1:72 Szary   Niebanalna niespodzianka dla wszystkich fanów wojsk...
110.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
Import LEANToys
Sprzedawca:
SklepTodi.pl - internetowy sklep z zabawkami dla dzieci

Czołg Zdalnie sterowany w skali 1:72 Szary
 
Niebanalna niespodzianka dla wszystkich fanów wojska i motywów militarnych. Proponowana maszyna została stworzona specjalnie dla małych żołnierzy, którzy pasjonują się tym bohaterskim, acz niebezpiecznym zawodem. Dzięki tej zabawce każdy maluch może poczuć się jak nieustraszony dowódca na prawdziwym polu bitwy. 
Czołg utrzymany jest w stonowanych, wojennych barwach, co ułatwia kamuflaż, pozwalający na ukrycie się przed przeciwnikiem. Zabawka posiada Efekty świetlne, dźwiękowe oraz ruchome elementy. Sterowany pilotem 27Mhz pojazd militarny posiada wszystkie funkcje przypominające prawdziwy czołg rodem z II wojny Światowej. Dzięki niem młody żołnierz poczuje się jak prawdziwy operator tej maszyny.
Pilot dołączony do zestawy posiada opcjęjazdy do przodu/tyłu oraz na boki. Dodatkową opcją są przycisku pozwalające na obrót wieżyczki dowódcy i wykonanie strzału w odpowiednim kierunku. Czołg może również w miejscu obracać się wokół własnej osi.
Pilot Zasilany Bateriami 4 x AA, które nie zostały dołączone do zestawu
Wymiary Czołgu :11cm x 4cm
Wymiary pilota : 13cm x 6cm
Wymiary opakowania :15,5cm x 15cm x 5cm
Całość zapakowana jest w ekskluzywne pudełko z szybką, przez co może pięknie prezentować się jako ekspozycja w pokoju.
Informacje o produkcie Długość towaru w centymetrach 20 Wysokość towaru w centymetrach 20 Szerokość towaru w centymetrach 10 Waga gabarytowa w gramach 666.67