Friends 41706 Kalendarz adwentowy Friends

Zestaw konstrukcyjny LEGO Friends Kalendarz adwentowy 41706 (312 elementów) Zestaw konstrukcyjny...
105.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
LEGO
Sprzedawca:
mademebuyit.pl

Zestaw konstrukcyjny LEGO Friends Kalendarz adwentowy 41706 (312 elementów)
Zestaw konstrukcyjny LEGO Friends Kalendarz adwentowy 41706; 24 prezenty i zabawki świąteczne, w tym sanie Świętego Mikołaja, dla dzieci powyżej szóstego roku życia (312 elementów) Zestaw konstrukcyjny LEGO Friends Kalendarz adwentowy 41706; Masa ciekawych aktywności świątecznych, na przykład jazda na łyżwach, karmienie renifera Świętego Mikołaja czy budowanie bałwana; świąteczny prezent dla dzieci w wieku od szóstego roku życia (312 elementów)
Świąteczna zabawa dla fanów LEGO Friends
Odkrywaj niesamowite prezenty gwiazdkowe za każdymi drzwiczkami tego magicznego kalendarza adwentowego z serii LEGO Friends.
Ten wyjątkowy prezent w postaci Kalendarza adwentowego LEGO Friends (41706) umili Ci odliczanie dni do Świąt Bożego Narodzenia. Za każdymi drzwiczkami czekają minilaleczki, mikrolaleczki lub minimodele, czyli codzienna porcja świątecznej magii.

Na dzieci w wieku od szóstego roku życia czeka codziennie nowy prezent, który jest elementem modelu przedstawiającego świąteczną scenę - Olivię odwiedzającą jarmark ze swoją rodziną. Po drodze na maluchy czekają nie lada atrakcje, takie jak lepienie bałwana z klocków, jazda na łyżwach czy karaoke. Są też, jak to na jarmarku, stoiska z łakociami i jedno, na którym Olivia może zbudować prezent gwiazdkowy, czyli rakietę. Postacie mogą też nakarmić renifera, a Święty Mikołaj zrobi im w zamian zdjęcie.

Prezenty adwentowe, które zostają na dłużej
Budowanie z tym kalendarzem adwentowym nie kończy się w święta - dzieci mogą ciągle na nowo budować i bawić się swoimi modelami. Zakręcą kołem fortuny, przyczepią sanie Świętego Mikołaja do renifera,a bawiąc się postaciami, mogą strącać puszki za pomocą miotacza klocków
Odliczaj czas do świąt Bożego Narodzenia i ciesz się razem z Olivią i jej rodziną. Wybierz się z nią, jej bratankiem Santiagiem oraz jego przyjaciółką Avą na spotkanie ze Świętym Mikołajem na jarmarku. Za każdymi drzwiczkami czeka na Ciebie nowa postać, jarmarkowe stoiska z pysznościami lub zabawne zadanie. Baw się minimodelami lub udekoruj nimi swój pokój na uroczyste świętowanie!
Kalendarz adwentowy jest pełen prezentów, dlatego umila oczekiwanie na święta z LEGO Friends W zestawie są dwie minilaleczki, dwie mikrolaleczki, renifer i wiele minimodeli Dzieci wybiorą się na jarmark świąteczny z Olivią i spotkają Świętego Mikołaja 24 minimodele, które umożliwią dzieciom zabawę w odgrywanie świątecznych ról Prezent adwentowy dla kreatywnych dzieci od szóstego roku życia, które kochają magię świąt Kalendarz ma ponad 25 cm wysokości, 37 cm szerokości i 6 cm głębokości Zestawy LEGO Friends pomagają dzieciom wcielać się w postacie z prawdziwego świata Zestawy LEGO i zabawki świąteczne spełniają rygorystyczne standardy jakości Zestawy LEGO Friends są zgodne z najbardziej surowymi światowymi standardami bezpieczeństwa Kalendarz adwentowy do budowania i zabawy - kalendarz adwentowy LEGO Friends (41706) pozwoli stworzyć świąteczną atmosferę. Zawiera postacie do zbudowania, akcesoria i zapewnia różnorodne aktywności Masa zabawy dla najmłodszych - w zestawie znajdują się trzy postacie z serii LEGO Friends, Święty Mikołaj, renifer, sanki wypełnione prezentami gwiazdkowymi plus fajne świąteczne zabawy Dzieci przeżyją świąteczną przygodę razem z Olivią i jej rodziną - wybiorą się z nią na jarmark ze stoiskami, a przed spotkaniem ze Świętym Mikołajem i jego reniferem wykonają wiele ciekawych zadań Wielogodzinna zabawa - dzieci mogą bawić się w odgrywanie ról podczas budowania bałwana, zabawy w jazdę na łyżwach i karaoke, konstruowania zabawkowej rakiety i częstowania się łakociami z jarmarkowych stoisk. Do zbudowania mają aż 24 minimodele Prezent adwentowy - ten kreatywny kalendarz adwentowy nadaje się na prezent gwiazdkowy zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców od szóstego roku życia. Sprawdzi się dla wszystkich miłośników grudniowej, świątecznej zabawy Wymiary - pudełko prezentowe z kalendarzem adwentowym LEGO Friends ma ponad 25 cm wysokości, 37 cm szerokości oraz 6 cm głębokości. Zabawa w odgrywanie codziennych sytuacji dzieci mogą połączyć zestaw z innymi zabawkami z miasta Heartlake, by rozbudować świat LEGO Friends, jak tylko zechcą Gwarancja jakości - prezenty gwiazdowe z serii LEGO Friends spełniają najwyższe branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem doskonale połączyć Pewność i bezpieczeństwo - elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i sprawdzane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa