Karuzela Do Łóżeczka Zwierzątka Zielona Żaba Melodie

Karuzela Do Łóżeczka Zwierzątka Zielona Żaba Melodie

Karuzela Do Łóżeczka Zwierzątka Zielona Żaba Melodie  Pierwsze miesiące Twojego dziecka to po...
116.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
Import LEANToys
Sprzedawca:
SklepTodi.pl - internetowy sklep z zabawkami dla dzieci

Karuzela Do Łóżeczka Zwierzątka Zielona Żaba Melodie 
Pierwsze miesiące Twojego dziecka to poznawanie świata i otoczenia, stopniowy rozwój. Obracana karuzelka zapewni pierwsze bodźce słuchowe, wzrokowe oraz dotyku. Do tego będzie przyjemnie utulała malucha do snu przy pomocy uspokajających melodyjek. Wirujące zawieszki wywołają wiele uśmiechu i radości u Twojego dziecka.
Podczas obracania się karuzeli, Twoje maleństwo będzie wyciągać rączki, chcąc dotknąć  zabawek. Pomoże to w rozwoju motorycznym dziecka oraz jego poznaniu własnego ciała. Dzięki odpowiedniemu kątowi nachylenia maluch dobrze będzie widział wszystkie elementy zabawki. Kolorowa karuzela z melodyjką świetnie uspokoi Twojego maluszka po dniu pełnym wrażeń i pomoże mu zasnąć. Sprawdzi się również na spacerze lub w nosidełku. Brzuszek żabki świeci jasnym kolorem w trakcie odtwarzania melodii. 
Zabawka wykonana jest z miękkiego plastiku, całkowicie bezpieczne dla dziecka. Karuzela z pozytywką przystosowana jest do zamocowania na każdym łóżeczku bądź ramie, dzięki specjalnym szczypcom, pasującym do każdej ramy. 
Zalety: 
- wiszące zabawki 
- obraca się o 360 stopni
- uspokajające melodie 
- ukoi dziecko do snu
- prosta w montażu 
- zasilana trzema bateriami 1,5 V AA 
 
Elementy zestawu: 
- pozytywka żabka
- posiada uchwyt do zamocowania na łóżeczku
- zawieszki zwierzątka: słonik, małpka, miś, hipopotam 
 
Wymiary karuzeli:
23 cm x 23 cm x 44 cm 
Wymiary opakowania: 
42 cm x 32 cm x 12 cm 
 
Przeznaczony dla dzieci powyżej 0 + miesięcy. Zgodne z normą EN71 i certyfikatem CE.  Zasilana dwoma bateriami 1,5 V AA, brak w zestawie. 
Informacje o produkcie Ostrzeżenie! Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku +0 m Płeć unisex Wiek 0m + Długość towaru w centymetrach 42 Wysokość towaru w centymetrach 12 Szerokość towaru w centymetrach 32 Waga gabarytowa w gramach 2688