MIKROSKOP CYFROWY ARTISAN 16 /DISCOVERY

Discovery Channel informuje, bawi i inspiruje widzów na całym świecie, ukazując ró...
509.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
DISCOVERY
Sprzedawca:
sklepsportowy24.pl

Discovery Channel informuje, bawi i inspiruje widzów na całym świecie, ukazując różnorodność i niesamowitość świata. Umożliwiamy milionom osób odkrycie i zaspokojenie swojej ciekawości. Discovery to fascynujące połączenie opowieści z różnych gatunków, w tym związanych z nauką i technologią, eksploracją, przygodami czy historią. Przedstawiamy także sylwetki osób, miejsca i organizacje kształtujące nasz obecny świat.
Z dumą przedstawiamy układ optyczny serii Discovery wyprodukowany przez firmę Levenhuk i zaaprobowany przez Discovery.
Mikroskop cyfrowy Discovery Artisan 16 jest idealny do badania monet, prac z metalami, naprawy układów elektronicznych, oceny jakości ostrzenia noży, a także renowacji dzieł sztuki i prowadzenia wysoce specjalistycznych badań w zakresie nauk stosowanych. Mikroskopu można używać zarówno ze statywem, jak i bez niego. Aby móc obserwować obraz badanego obiektu, mikroskop należy podłączyć do komputera. Oprócz obserwowania badanego obiektu na ekranie komputera, można również robić zdjęcia, nagrywać filmy oraz wykonywać pomiary liniowe i kątowe.
Mikroskop ma kamerę cyfrową 2 Mpix (zamiast obiektywu) pozwalającą na rejestrowanie obrazu w rozdzielczości 1600x1200 pikseli. Powiększenie można zmieniać w zakresie od 20 do 230 razy, a ostrość regulować ręcznie w zakresie od 0 mm do 150 mm. W warunkach słabego oświetlenia można włączyć podświetlenie złożone z 8 jasnych diod LED z regulacją jasności.
Mikroskop jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows i Mac OS. Do podłączania go do komputera i jego ładowania służy przewód USB. Korpus jest pokryty gumową powłoką zapewniającą wygodny chwyt. Mikroskop cyfrowy Discovery Artisan 16 jest wyjątkowo łatwy w obsłudze. Ponadto ma niewielkie wymiary. Nie zajmuje więc dużo miejsca na biurku.
Właściwości:
Powiększenie: 20-230 razy; regulacja ostrości: 0-150 mm 8 białych diod LED z regulacją jasności Kamera cyfrowa 2 Mpix rejestruje obraz w rozdzielczości 1600x1200 pikseli Funkcje robienia zdjęć, nagrywania filmów i pomiaru obiektów Kompatybilność z systemami Windows i Mac OS Możliwość używania bez statywu Zasilanie za pośrednictwem przewodu USB
Zawartość zestawu:
Mikroskop cyfrowy Discovery Artisan 16 z przewodem USB Statyw Ochronna osłona obiektywu z tworzywa sztucznego Oprogramowanie na płycie CD Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
Zalecenia dotyczące korzystania z oprogramowania:
Aby program działał prawidłowo, należy uruchomić zainstalowaną aplikację dopiero po podłączeniu mikroskopu do komputera i przygotowaniu go do prowadzenia obserwacji.
Mikroskop cyfrowy Discovery Artisan 16 nie jest kompatybilny z zewnętrznymi kamerami cyfrowymi.
 
Marka Discovery EAN 0785104924710 Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.), cm 21x14.5x6 Masa przesyłki, kg 0.385 Typ cyfrowy Głowica wyświetlacz cyfrowy/monitor PC Materiał układu optycznego szkło optyczne Powiększenie, x 20 - 230 Powiększenie od 200x do 800x Regulacja ostrości ręczna, 0-150 mm Korpus tworzywo sztuczne Oświetlenie LED Regulacja jasności yes Zasilanie 5 V, za pośrednictwem przewodu USB 2.0 Megapiksele 2.0 Nagrywanie wideo tak Format obrazu *.jpg Oprogramowanie oprogramowanie do przetwarzania zdjęć i wideo z funkcją pomiaru obiektów Interfejs komputera USB 2.0 Wymagania systemowe Windows 7/8/10, Mac 10.6~10.15, co najmniej P4 1,8 GHz, 512 MB pamięci RAM, karta wideo 64 MB, gniazdo USB 2.0, napęd CD-ROM Poziom zaawansowania dla początkujących Poziom trudności składania i montażu bardzo łatwe Obraz 1600x1200, 1280x720, 640x480 Format plików wideo *.avi Zastosowanie do badań stosowanych Umiejscowienie źródła oświetlenia górne Metoda badania jasnego pola